Serviss CarWay piedāvā pilna klāsta riepu servisa pakalpojumus – riepu maiņa, riepu montāžu, riepu balansēšanu un riepu labošanu. Visbiežāk šoferi domā par riepām tikai ziemas sezonas sākumā un beigās, kad nepieciešams uzstādīt un atkal noņemt ziemas riepas. Tas ir galvenais faktors, kas nodrošina mašīnas drošību uz ceļu ziemā, taču tāpat nedrīkst aizmirst arī par kvalitatīvu vasaras riepu lietošanu. Tikai konkrētajiem apstākļiem paredzētās riepas vislabāk spēj nodrošināt riepu funkciju – stabilitātes, vadāmības un bremzēšanas nodrošināšanu. Lai gan var lietot arī vissezonas riepas, vislabāk kalpo tieši konkrētai sezonai paredzētās riepas. 

Kad vēl veikt riepu nomaiņu

Riepu maiņa nepieciešama ne tikai sezonas sākumā un beigās. Atkarībā no riepu kvalitātes, viena riepu komplekta derīguma termiņš var būt 3 līdz par 5 sezonām garš, taču pēc šī perioda jāveic riepu komplekta maiņa. Ja lietojat vissezonas riepas, tad aktīvāk jāseko līdzi to stāvoklim, jo tās var nolietoties ātrāk. Tāpat, riepu maiņa  var būt nepieciešama, ja riepas ilgstoši ir glabājušās nepiemērotā vietā un, pēc neilgas to lietošanas, tās sāk plaisāt vai drupt.

Domā par savu drošību!

CarWay serviss aicina ikvienu šoferi aktīvi sekot līdzi gan savu riepu protektoru dziļumam, gan riepu vispārējai kvalitātei. Ja neesat pārliecināts par savu riepu kvalitāti, labāk nomaiņu veikt pirms sezonas sākuma, nevis riskēt ar savu drošību, braucot ar nepārbaudītām riepām. CarWay servisa darbinieki vienmēr pārbaudīs riepas pirms to montāžas un vajadzības gadījumā norādīs uz nepieciešamību veikt riepu nomaiņu.

Ko maina riepu balansēšana

Pavisam vienkāršiem vārdiem runājot, riepu balansēšana nepieciešama, lai visas riepas vienādi un vienlīdzīgā kvalitātē veiktu sev uzticēto darbu. Tikai nodrošinot visu četru riepu vienādu darbošanos  var nodrošināt maksimālu automašīnas stabilitāti, manevrēšanas spējas un riepu maksimāli labu funkcionēšanu jebkuros apstākļos.

Riepu balansēšanas laikā servisa darbinieki veic riepu griešanās monitoringu ar īpašu iekārtu. Lai nepieciešamības gadījumā labotu riepas balansa novirzes, diskā tiek ievietoti metāla atsvari, kas labo riepas disbalansu.

Kur var saņemt CarWay pakalpojumus

Esam plaša profila darbu, tajā skaitā riepu serviss Juglā, Mārkalnes ielā 4A.