Neskatoties uz to, vai braucat ar jaunu automašīnu vai tādu, kas kalpojusi jau ilgāk, negaidītas tehniskas ķibeles var atgadīties jebkuram šoferim, braucot ar jebkuru auto. Situācijas, kad paliekat uz ceļa un auto nepieciešams pārvietot ar autoevakuatora palīdzību var gadīties gan tehnisku problēmu dēļ, gan avārijas rezultātā. Agri vai vēlu, autoevakuators būs vajadzīgs katram un būtiski zināt, kur iegūt operatīvu palīdzību.

Kāpēc neizvēlēties pirmo piedāvājumu, ko atrodiet internetā?

Ārkārtas situācijās, kad evakuatora pakalpojumu atrašanai internetā nevarat veltīt daudz laika, daudzi cilvēki zvana pirmajam piedāvājumam, ko spēj atrast. Diemžēl, nereti šādi pakalpojumu sniedzēji, iepriekš nebrīdinot, pēc auto transportēšanas piestāda nesamērīgi augstu rēķinu. No tā var izvairīties, esot sagatavots un zinot, kur meklēt uzticamu palīdzību. CarWay.lv garantē evakuatora pakalpojumu sniegšanu pēc tā reālām izmaksām un nepārsteigs jūs ar neatbilstoši augstiem rēķiniem brīdī, kad to vismazāk gaidīsiet.

Kur varam aizvest jūsu auto?

Mūsu evakuatora pakalpojumi nav domāti tikai servisa CarWay klientiem. Esam gatavi palīdzēt ikvienam gan ar neatliekamu auto evakuācijas pakalpojumu sniegšanu uz ceļa, gan ar novietota auto transportēšanu uz jums nepieciešamo vietu.

Kāpēc auto vest pie mums?

Ja nepieciešams auto remonts, aicinām izmantot gan mūsu autoevakuatoru, gan labot auto pie mums. Tādā veidā speciālisti jau no sākta gala zinās, kādas ir jūsu auto problēmas un jums nebūs atkārtoti jāstāsta visas detaļas katram mehāniķim, pie kā saņemat pakalpojumus. Tas ietaupīs gan jūsu laiku, gan nodrošinās ātrāku darbu paveikšanu. Pēc auto evakuēšanas uz mūsu servisu, varam piedāvāt servisa maiņas auto, lai varat turpināt savas gaitas, kamēr mēs salabosim jūsu auto.

Kur mēs varam palīdzēt?

Mūsu autoserviss CarWay atrodas Rīgā, Juglā, Mārkalnes ielā 4. Tur arī atrodas mūsu autoevakuators. Tādēļ, ja jums nepieciešams autoevakuators Juglā / Rīgā vai tās tuvākajā apkārtnē, tieši tur spēsim palīdzēt visoperatīvāk. Neviena vieta nav par tālu, ja nepieciešams transportēt auto ārkārtas situācijā, tāpēc, galvenais – zvaniet un atradīsim risinājumu. Mūsu tālruņa numuri – 266 19 163 un 220 00 101.