Auto lukturi ir viena no būtiskākajām komfortablas un drošas braukšanas sastāvdaļām. Latvijā ir noteikts, ka auto apgaismojumam ir jābūt ieslēgtam ne tikai dienas tumšajā daļā, bet gan visu diennakti. Tāpēc, lai atrastos uz ceļa, nepieciešami pareizi strādājoši lukturi. Nestrādājoši vai nepareizi saregulēti lukturi var sagādāt sekojošas problēmas:

  • tas var neatbilst Ceļu satiksmes noteikumiem un jūs varat saņemt sodu
  • lukturi var samulsināt vai apžilbināt citus ceļu satiksmes dalībniekus
  • jūs varat nepamanīt gājējus, dzīvniekus vai citus šķēršļus uz ceļa arī dienas gaišajā laikā

CarWay autoserviss piedāvā plašu auto lukturu remonta pakalpojumu klāstu. Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība ar lukturu remontu – CarWay ir serviss, kur meklēt palīdzību.

Kā lukturi var izkustēties

CarWay autoserviss piedāvā jebkuru auto lukturu regulēšanu. Auto lukturiem jābūt saregulētiem pareizi gan ejot automašīnas tehnisko apskati, gan, piemēram, iegādājoties jaunu automašīnu salonā. Neskatoties uz to, auto gaismu regulēšanas mehānismi nav perfekti un gaismas mēdz izkustēties pie lielas vibrācijas, temperatūras maiņām vai, piemēram, nejauši tās izkustinot risinot citas problēmas. 

Kāpēc ir būtiski pareizi saregulēt lukturus

Ja lukturi ir nepareizā augstumā, no autovadītāja skatupunkta sliktāk būs redzami objekti tiešā automašīnas tuvumā. Gaisma vai nu izgaismos ceļu pārāk tuvu automašīnas priekšai, vai pārāk augstu. Rezultātā, it īpaši tumšā laikā, pasliktinās iespēja pamanīt, piemēram gājējus, kas pēkšņi šķērso ceļu. Nepareizi saregulēti lukturi rada arī problēmas citiem satiksmes dalībniekiem. Ar pārāk augsti saregulētām gaismām viegli apžilbināt pretimbraucošos, kamēr pārāk zemi saregulētas gaismas var padarīt jūs sliktāk pamanāmus, it īpaši, piemēram, iebraucot krustojumā.

Ko nozīmē lukturu pulēšana

Automašīnu lukturos izmantotais materiāls ar laiku nolietojas un kļūst mazāk caurspīdīgs. Luktura konstrukcijā var gan iekļūt putekļi, gan tas var bojāties un nosmērēties dažādu vides apstākļu ietekmē. Lai nebūtu jāveic lukturu nomaiņa, var veikt lukturu pulēšanu, kas sniegs jauna luktura efektu jebkurai automašīnai.

CarWay var palīdzēt

Mūsu servisa plašajā pakalpojumu klāstā atradīsiet arī auto lukturu regulēšanu un lukturu pulēšanu. Aicinām sazināties ar mūsu servisa pārstāvjiem, lai rezervētu sev piemērotāko laiku. Piedāvājam draudzīgas pulēšanas un lukturu regulēšanas cenas visiem automašīnu veidiem.