Autoelektriķis ir automašīnas elektronisko sistēmu speciālists. Mūsdienu automašīnu darbība nav iespējama bez elektronisko sistēmu palīdzības, tādēļ profesionāla elektriķa palīdzība ir būtiska, ja pēkšņi rodas kādas problēmas. Auto elektriķi mūsu servisā nodarbojas gan ar elektronikas sistēmu diagnostiku, gan plašu darba klāstu veikšanu. CarWay speciālisti spēs gan veikt centrālās atslēgas remontu, gan salabos nestrādājošas salona gaismas, gan varēs veikt ģeneratoru remontu. 

Kāpēc nepieciešams diagnosticēt elektroniku?

Varētu šķist – ja reiz strādā, tad nav problēmu. Tā ne vienmēr ir taisnība gan automašīnas elektronikas sakarā, gan jebkuras citas elektroniskās sistēmas sakarā. Arī tad, ja viss strādā, var būt problēmas. Auto elektronikas diagnostika nereti ir tas pakalpojums, kuru cilvēki izvēlas tikai tad, kad mašīnā kaut kas sāk nestrādāt un nereti tad jau ir par vēlu. Daudzas problēmas, kas saistītas ar elektrības sistēmām automašīnās ir novēršamas pirms kaut kas ir salūzis. Tajā pat laikā, ielaižot nopietnus bojājumus sistēmā, var sabojāt dažādas elektroniskās iekārtas automašīnā un sagādāt sev daudz lielākus papildus izdevumus. Auto elektriķi no CarWay iesaka neielaist problēmas un savlaicīgi veikt diagnostiku.

Kādas ir auto elektronikas problēmas pazīmes

Pirmkārt, protams, ja kāda elektroniskā iekārta automašīnā nestrādā, tā ir pirmā zīme, ka kaut kas varētu nebūt kārtībā un varētu būt nepieciešams auto elektronikas remonts. Tomēr ne vienmēr tā ir pazīme, ka ir plašākas problēmas. Tāpat arī ne vienmēr kaut kam ir jābeidz strādāt, lai rastos problēma. Regulāras strāvas padeves problēmas, atsevišķu elektronikas funkciju neregulāra vai pasliktināta darbošanās, acīmredzamu elektronikas funkciju defektu novērošana ir iemesls laicīgi zvanīt autoelektriķim.

Cik izmaksā auto elektriķa pakalpojumi

Pastāv priekšstats, ka auto elektronikas labošana ir visdārgākais remontdarbu veids. Ja, piemēram jāveic startera remonts, tad to vēl ir vērts darīt. Taču, ja 20 gadus vecai mašīnai jāveic komforta bloka labojumi, tad labāk darbus neiesākt vispār un domāt par mašīnas nomaiņu. Arī šis priekšstats, jāatzīst, ir nepatiess.

Lai gan plaši automašīnas elektronikas remontdarbi, piemēram, visu salona vadu pārvilkšana ir ļoti sarežģīts un laikietilpīgs process un attiecīgi arī maksā, lielākā daļa vienkāršo elektronikas darbu nemaksā daudz. Piemēram startera vai auto ģeneratoru remonts, atkarībā no automašīnas modeļa, maksā vien pārdesmit eiro.

Sertificēti pakalpojumi pie CarWay

CarWay autoservisa elektriķi veic sertificētus Toyota un Lexus automašīnu modeļu elektronikas labošanas darbus. Sertificēts darbs garantē, ka pēc remontdarbu veikšanas pie mums, jūsu automašīnai būs veikts ražotāja pārbaudīta līmeņa elektronikas remonts. Mūsu auto elektriķi profesionāli veiks arī citu automašīnu elektronikas remontu – no elektronisko logu mehānisma remonta līdz ģeneratora remontam. Jums nebūs jāuztraucas par pārsteigumiem, kas nereti atklājas pēc pusprofesionālu remontdarbu veikšanas.